Lineage II GvE F.A.C.T.I.O.N.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Privataus Lineage II Gracia Epilogue faction serverio forumas.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Serveris paleistas testavimui (Beta). Visas serverio klaidas prašome rašyti į atitinkamą skiltį.

 

 negaliu prisijunkt

Go down 
+2
Godless
gedas
6 posters
AutoriusPranešimas
kvakva




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-08

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyŠt. 07 10, 2010 12:14 pm

Tai kada paleis? Kurmi sako 07 07 jau startuos servas.... affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
Atgal į viršų Go down
keaton




Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2010-06-19

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 08, 2010 12:38 pm

Nes dar servo nepaleido geek
Atgal į viršų Go down
kvakva




Pranešimų skaičius : 2
Join date : 2010-07-08

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 08, 2010 11:54 am

MAN TAI DAR VISTIEK NEPALEIDZIA L2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų Go down
Godless




Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-06-27

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyPen. 07 02, 2010 1:25 pm

AS nesuprantu ka tas adminas veikia.. jei net nepriziurit serverio tai kam isviso reikejo imtis sito projekto? nzn, gal ieskokit nariu savo komandai kurie priziuretu visa tvarka, nes dbr cia nesusipratimas kazkoks vyksta.. Ir duokit kokios informacijos apie pataisytus bugus ir pan, nes niekas nesupranta ar cia kasnors taisoma ar ne..
Atgal į viršų Go down
Jaunas




Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-07-01

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyPen. 07 02, 2010 11:31 am

tj kurva jie nors kartais uzmeta aki y serva kas jame vyksta? krv jej nesugeba per 12h perkraut servo tj kaip galima tiketis kad bus tvarkomi bugai..?
Atgal į viršų Go down
dmax




Pranešimų skaičius : 14
Join date : 2010-06-20

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 11:05 pm

man irgi neina prisijungt, net nauja acc kuriau, bet irgi neina prisijunkt
Atgal į viršų Go down
keaton




Pranešimų skaičius : 51
Join date : 2010-06-19

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 9:18 pm

Man irgi taipat... Smile
Atgal į viršų Go down
Godless




Pranešimų skaičius : 8
Join date : 2010-06-27

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 8:18 pm

Man lygiai taspats..
Atgal į viršų Go down
gedas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-01

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 7:32 pm

mano nick StraipsaS
Atgal į viršų Go down
gedas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-01

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 7:31 pm

mano nick StraipsaS
Atgal į viršų Go down
gedas




Pranešimų skaičius : 3
Join date : 2010-07-01

negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt EmptyKv. 07 01, 2010 7:06 pm

Labas, as negaliu prisijunkti turbut nes palikau pardavineti ir isjungiau L2 . Kai bandau ijunkti vis raso Acount is alredy use ...................... galit padet? Smile mano nick StraipsaS


Paskutinį kartą redagavo gedas, Kv. 07 01, 2010 7:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





negaliu prisijunkt Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: negaliu prisijunkt   negaliu prisijunkt Empty

Atgal į viršų Go down
 
negaliu prisijunkt
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» negaliu pasijunkt
» NEgaliu isilogint

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Lineage II GvE F.A.C.T.I.O.N. :: L2 GvE :: Pagalba-
Pereiti į: